Montaż siatek zabezpieczających przed ptakami oraz chroniących przed wypadnięciem zwierząt domowych.

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę montażu siatek zabezpieczających przed ptakami, jak również chroniących przed wypadnięciem naszych domowych pupili.

W swej ofercie mamy siatki w różnych kolorach oraz o różnych wielkościach oka, wszystko po to, aby dopasować końcowy produkt do Państwa oczekiwań.

Używamy materiałów tylko najwyższej jakości, siatek z atestem na promieniowanie UV oraz wszelkie inne warunki atmosferyczne.

Dostosowujemy produkt do warunków "na miejscu", co oznacza, że każda z naszych siatek jest jedyna w swoim rodzaju, i niepowtarzalna. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie zabezpieczyć każdy, nawet nieregularny obszar.

Nasze rozwiązania są estetyczne i trwałe.

Szeroki wachlarz technik montażowych umożliwia nam mocowanie siatki do ścian z różnych materiałów, bez względu na grubość ocieplenia, i praktycznie w dowolnym wymiarze.

Jako techniki uzupełniające często służą nam siatki stalowe lub kolce, zależnie od potrzeb klienta i możliwości technicznych w danym miejscu.

Naszym klientom dajemy możliwość zastosowania otworów technologicznych, zapewniając dostęp do lamp, urządzeń lub po prostu, aby wyjrzeć poza siatkę.

Wykonujemy zlecenia zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm.

Zabezpieczamy balkony, tarasy, studnie wewnątrz budynków, konstrukcje kratownicowe i inne, a nasza praca nie przykuwa uwagi tam, gdzie nie powinna. (Cała konstrukcja stropu na zdjęciu obok została przez naszą firmę zabezpieczona przed jaskółkami przy pomocy siatki)

Jeśli mają Państwo pytania lub są zainteresowani naszą ofertą, prosimy o kontakt. Na terenie Wrocławia, wycena gratis.

Zobacz prospekt: siatki zabezpieczające.

copyright © 2008 - 2021

Polityka prywatności